treść strony

O NAS

 

Auto SPA Baczewski jest to firma, która powstała z pasji i miłości do motoryzacji. Nasza SPA może pochwalić się nienaganną opinią oraz tym że do każdego auta podchodzimy z taką samą precyzją.

 

Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu auto detailingu jak i  codziennej pielęgnacji auta.

Auto Detailing

 

Auto Detailing jest procesem pozwalającym na przywrócenie pierwotnego, często salonowego wyglądu samochodu i długotrwałego utrzymania uzyskanych efektów. Efekt prac detailerskich przewyższa fabryczny standard wykończenia. Kosmetyka samochodowa czyli zabiegi pielęgnacyjne  prowadzone są z najwyższą starannością, ze szczególnym zwróceniem uwagi na najdrobniejsze detale, przy użyciu wyselekcjonowanych przyrządów i kosmetyków dobranych zgodnie z wymogami sztuki.

Auto Detailing jest czymś znacznie więcej niż myciem i sprzątaniem pojazdu. To dokładnie przemyślany i precyzyjnie zaplanowany proces czynności zmierzających do pełnej regeneracji samochodu, a następnie utrzymania go w doskonałym stanie przez cały okres użytkowania.

Auto SPA Baczewski podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, pielęgnuje i konserwuje jego elementy, przedłuża żywotność i zwiększa wartość rynkową pojazdu. Posiadamy ofertę skierowaną dla aut nowych i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia wraz z wnętrzem auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.