treść strony

PAKIET ZIMA to wszystko czego potrzebujesz, aby podkręcić wygląd swojego auta oraz zabezpieczyć go przed śniegiem, solą i błotem.

Usługę zaczynamy od dokładnego mycia samochodu (wraz z usuwaniem nieczystości z lakieru jak smoła, asfalt, żywica itd.) czyli proces dekontaminacji lakieru. Po drugim myciu i dokładnym osuszeniu samochodu, czyścimy maszynowo lakier za pomocą specjalnegocleanera. Dzięki cleaner'owi idealnie oczyścimy lakier z wszelkich zabrudzeń, które nie poddają się podczas standardowego mycia, a także poprawimy wygląd lakieru, głębie koloru i połysk. Cleaner lekkościerny usuwa także mikrorysy, które powstają np. przy nie odpowiednim myciu samochodu. W taki sposób przygotujemy lakier do nałożenie twardego wosku. Specjalnym preparatem odżywimy i zabezpieczymy uszczelki gumowe oraz kompleksowo odkurzymy wnętrze samochodu. Zabezpieczymy także przednią szybę, tzw. "niewidzialna wycieraczka", która nada szybie hydrofobowości i sprawi że deszcz czy śnieg nie będzie utrudniał jazdy.

Odpowiednio dobrane kosmetyki i wosk, sprawią, że Twój samochód nie tylko będzie świetnie zabezpieczony, ale także będzie wspaniale prezentował się przez cały sezon.

Auto SPA Baczewski

Tel. +48 531 057 551

18-300 Zambrów, ul. Wodna 3

autospa.baczewski@gmail.com

facebook.com/autospabaczewski