treść strony

ODŚWIEŻENIE LAKIERU

 

Usługa ma na celu oczyszczeniu powłoki lakierniczej z wszelkich osadów i zanieczyszczeń. Kolejnym etapem jest maszynowe czyszczenie lakieru mające na celu usunięcie mikrorys powstających podczas normalnego użytkowania samochodu. Etap ten pozwala wyciągnąć głębię koloru. Ostatnim etapem jest aplikacja wosku w celu uzyskania wysokiego połysku. Po takim zabiegu lakier jest idealnie czysty, błyszczący i zabezpieczony przed promieniowaniem UV oraz deszczem.

 

 

JEDNOETAPOWE POLEROWANIE LAKIERU

 

Maszynowe polerowanie specjalnymi pastami typu ONE-STEP. Usuwa drobne rysy, hologramy, swirle. Uwydatnia głębię koloru i nadaje lustrzanego odbicia powłoce lakierniczej. Na koniec lakier zabezpieczamy profesjonalnym woskiem

 

 

PEŁNA KOREKTA LAKIERU

 

Jest to złożona wieloetapowa usługa polegająca na usunięciu minimum 90% rys powstałych podczas użytkowania samochodu. Staramy się uzyskać efekt jak najbardziej zbliżony stanu kiedy samochód wyjeżdżał z salonu. Po wykonaniu usługi samochód zabezpieczamy woskiem lub za dopłatą trwałą i twardą powłoką kwarcową/ceramiczną.

 

 

POWŁOKA HYDROFOBOWA SZYB

 

Popraw widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu dzięki powłoce hydrofobowej szyb. Przy padającym deszczu już od prędkości 70-80 km/h nie będą Państwo musieli używać wycieraczek, gdyż woda będzie usuwana z szyby pod wpływem pędu powietrza. Efekt wizualnie czystych szyb to kolejny z atutów produktu tego typu.

 

 

RENOWACJA REFLEKTORÓW

 

Klosze Twoich reflektorów stają się żółte, matowe, brak im przezroczystości? Panowie na stacji diagnostycznej nie chcą podbić przeglądu? Przyjedź do nas. Doprowadzimy je do stanu zbliżonego fabrycznemu. Znów będą pięknie wyglądać i co najważniejsze świecić tak jak przed laty.

 

 

PAKIET SEZONOWY 

 

Więcej informacji o pakiecie znajdą Państwo w zakładce

"PAKIET SEZONOWY" na głównej stronie.